Spa

- Reklama -

Weź udział w konkursie i namaluj poezją!

Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie i Urzędem Gminy Aleksandrów zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w trzynastej edycji konkursu plastycznego pn. "Malowane poezją" o zasięgu ogólnopolskim. NOWa Gazeta Biłgorajska pełni patronat nad konkursem.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania poezji oraz jej interpretowania nie tylko słowem, ale także poprzez wrażliwość plastyczną. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem. Technika wykonania dowolna, format A4 lub A3. Prace należy składać lub nadsyłać do biblioteki (adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, Aleksandrów Trzeci 554, 23-408 Aleksandrów) w terminie od 1 października do 30 grudnia 2019 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie www.ealeksandrow.pl. Szczegóły dotyczące konkursu można uzyskać także telefonicznie pod numerem 84 687 50 03 oraz poprzez e-mail: gbpaleksandrow@wp.pl – zachęcają organizatorzy.

- Reklama -

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Polska Izba Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wójt Gminy Aleksandrów, natomiast patronat medialny: Portal sbp.pl, „Poradnik Bibliotekarza, „Guliwer” i „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

 

.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.