- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Weekendową zabawą pomóżmy Kubusiowi

O Kubusiu Pawęzce pisaliśmy już na łamach NOWej Gazety Biłgorajskiej. Jest to 3-letni chłopczyk, który potrzebuje 235 tys. zł na poważną operację kręgosłupa. W nadchodzący weekend będą się odbywały różnego rodzaju festiwale, pikniki i rajdy rowerowe, a ich organizatorzy połączyli je ze zbiórką pieniędzy na rzecz chorego chłopca. Wszystko po to, żeby Kubuś Pawęzka zebrał wystarczającą kwotę. Pomagajmy i jednocześnie dobrze spędzajmy czas.

- Reklama -

W najbliższym czasie w ramach zbiórki odbędą się podane niżej wydarzenia, które mają na celu między innymi zebranie brakującej sumy pieniędzy na operację Kubusia. Nie bądźmy obojętni, weźmy udział w wybranej imprezie. Świetnie się bawiąc z rodziną lub znajomymi, możemy wspomóc Kubę. 

Wydarzenia charytatywne, które odbędą się w już najbliższych dniach: 

 

„Tour de Lubelskie” to wydarzenie dla pasjonatów wycieczek rowerowych. Rozpocznie się na placu przy Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Start w najbliższą niedzielę 25 lipca.

Idealna propozycja dla całych rodzin to strażacki piknik rodzinny w Woli Dereźniańskiej, który odbędzie się w tej miejscowości również w niedzielę 25.07.2021 r. Na piknik zapraszają strażacy ochotnicy z tej miejscowości oraz Gmina Biłgoraj. 

- Reklama -

Strażacy z OSP KSRG Biszcza I oraz OSP Jedlinki również zapraszają wszystkich chętnych na piknik charytatywny. W planach: pływanie łodzią strażacką, przejazd quadem strażackim, wystawa i pokaz sprzętu strażackiego. Impreza ta odbędzie się w Biszczy także w nadchodzącą niedzielę 25.07.2021 r. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest doskonałą okazją do spędzenia czasu ze Strażą Pożarną oraz zgłębieniem wiedzy na temat pracy strażaków.

Chillout Festiwal to kolejna tym razem dwudniowa propozycja na weekend. Impreza odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju w dniach sobota – niedziela od 24 do 25.07.2021 r. Zarówno jednego, jak i drugiego dnia będzie można zrelaksować się przy dobrej muzyce. 

Wszystkie ważne informacje o zmaganiach Kubusia Pawęzki oraz jego rodziny znajdziesz Kliknij Tutaj. Zbiórka kończy się 14 sierpnia, pomagajmy bo czasu zostało niewiele, a Kubuś wymaga operacji, która da mu szansę na życie. Jeśli jednak ktoś już teraz chciałby wesprzeć go w jego walce o zdrowie, może to zrobić przelewając dowolną opłatę na stronę zbiórki. Tutaj zamieszczamy bezpośredni link do zbiórki na stronie siepomaga.pl KLIKNIJ I POMÓŻ

Poniżej zamieszczamy listę miejsc na terenie miasta Biłgoraj, w których są wystawione puszki na zbiórkę dla Kubusia:

1. Piekarnia Kotowski, ul. Kościuszki 117
2. Piekarnia Kotowski, ul. Cegielniana 7
3. Piekarnia Kotowski, ul. Przemysłowa 1
4. Kwiaciarnia Jarzębinka, ul. Sikorskiego 4
5. Al Capone Alkohole, ul. Długa 61
6. Alkohole, Plac Wolności 14
7. Alkohole Swojak, ul. Kościuszki 42
8. Smykoland, ul. Nadstawna 12
9. Lody Kapica, ul. Kościuszki 21
10. Apteka, ul. Kościuszki 112
11. Calineczka, ul. Kościuszki 39
12. Reporter Young, ul. Bohaterów Monte Cassino 12
13. Powerland, ul.Bagienna 36
14. Stalmud, ul. Jana Pawła II 82
15. Warzywniak, baltona
16. InterCars, ul. Krzeszowska 68F

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.