- Reklama -

- Reklama -

We wtorek papierowe wydanie „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. O czym w numerze?

Już we wtorek zachęcamy do lektury papierowego wydania "Nowej Gazety Biłgorajskiej". Dostajemy od Was sporo maili, zgłoszeń, interwencji i ciekawych podpowiedzi. Zajmujemy się tym natychmiast. Co w tym numerze?

- Reklama -

– Konrad z programu „Rolnik szuka żony” i z gminy Turobin, jednak znalazł miłość?

– Sprawa bezpodstawnego zwolnienia pracownika Starostwa Powiatowego w Biłgoraju nabiera rozgłosu. Przyjechała telewizja.

toyota Yaris

– W Łukowe ktoś niszczy tamę bobrów. W Obszy, 44 bobry do odstrzału. Mieszkańcy alarmują, my sprawdzamy co tam się dzieje.

– Czy Domom Pomocy Społecznej w powiecie biłgorajskim grozi likwidacja? Starosta mówi wprost o takiej możliwości

– Tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej, rozmowa ze związanymi z powiatem biłgorajskim rodzicami Miłosza Bachonko. Trzynastoletni akordeonista podbił serca widzów i wygrał finał programu „Mam talent”.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Sezon choinkowy rozpoczęty. Drzewka reklamują nadleśnictwa, do zakupu namawiają też sprzedawcy. Tylko gdzie, jakie i za ile kupić świąteczne drzewko? Sprawdzamy 

– Jak wyglądały Święta Bożego Narodzenia w klasztorze franciszkańskim w Biłgoraju? Przenosimy się do wydarzeń sprzed 200 lat, a o szczegółach – Piotr Flor, prezes Biłgorajskiego Towarzystwa Regionalnego

-W cyklu „Poznajcie nasze parafie”, tym razem odwiedzamy Tarnogród i parafię Przemienienia Pańskiego

– Jan Kowal związany z powiatem biłgorajskim przeżył wysiedlenia. O tym co działo się 80. lat temu opowiada Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

W tym numerze podsumowanie rundy jesiennej w piłkarskiej klasie B. Odwiedzamy wszystkie siedem klubów z powiatu biłgorajskiego. Ich przedstawiciele mają głos.

I oczywiście strony gminne z aktualnymi informacjami z każdej gminy w powiecie biłgorajskim. Zachęcamy do lektury nowego wydania! Już we wtorek papierowa Nowa Gazeta Biłgorajska.

A o tym co dzieje się w powiecie przez całą dobę przeczytacie w najlepszym lokalnym portalu:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.