- Reklama -

- Reklama -

We Frampolu zebrali kilogramy monet

Uczniowie z Frampola od listopada zbierali monety. Jak widać na zdjęciach, trochę nazbierali. Teraz podliczyli i okazuje się, że to ... 23 kilogramy monet. Cała pomoc trafi do potrzebujących dzieciaków.

- Reklama -

-W tym roku szkolnym ponownie przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, której głównym celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Zbieraliśmy monety od listopada do stycznia. Po żmudnym sortowaniu, liczeniu, pakowaniu i ważeniu okazało się, że zebraliśmy prawie 23 kg monet i uzyskaliśmy sumę 491,60 zł. Szkolne Koło Wolontariatu, które przeprowadziło zbiórkę serdecznie dziękuje wszystkim za zaangażowanie i ofiarność – informuje Szkoła Podstawowa we Frampolu.

 

- Reklama -

 

fot: Szkoła Podstawowa we Frampolu

- Reklama -

1 komentarz
  1. basia mówi

    O proszę nowy dyrektor i normalność ,ta poprzednia to tylko męczyła ludzi i dobrze ,że odeszła i zapanował spokój i odradza się wreszcie szkolna rodzina frampolska,i kuchnia i obsługa i pedagodzy razem zgodnie działają,nie tak za niej . Ktoś gadał ,że jarzmo trwało zbyt długo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.