- Reklama -

Wbiła się w Zagrodę Sitarską

W niedzielny poranek na skrzyżowaniu znajdującym się przy Zagrodzie Sitarskiej w Biłgoraju doszło do kolizji. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów jeden z nich uszkodził schody prowadzące do zabytkowego budynku.

18 października po godzinie 8 rano na skrzyżowaniu ulic Nadstawnej i Berka Joselewicza doszło do kolizji.

– Kierujący samochodem osobowym marki Audi, jadąc od strony ulicy Berka Joselewicza, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki honda, której kierująca 21-letnia kobieta poruszała się ul.Nadstawną – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Impet uderzenia był na tyle duży, że kierująca hondy uderzyła w przylegające do Zagrody Sitarskiej schody, uszkadzając je.

Red.

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Adrian ten od Krowiarki mówi

  Jak ją mieli zabezpieczyć? Ubrać w kaftan żeby nie powodowała zagrożenia?

 2. Rycho Rysiński mówi

  Eee tam, przecież to i tak stary budynek… 🙂

 3. Ludzieparanoi mówi

  Oj daj spokój cebulaku z brawurą. Jak mamy karać to wszystkich. Skoro zagroda jest zabytkiem i jej schody,to się pytam czemu nikt jej odpowiednio nie zabezpieczył? To dość ruchliwa ulica więc gdzie zapobiegawczość?

  1. ??? mówi

   Ale z tego co mi wiadomo Zagroda Sitarska stoi na terenie oddzielonym od jezdni chodnikiem. Dlaczego schody miałyby być zabezpieczone. Z tego co mi wiadomo chodnikiem chodzą piesi a nie jeżdżą samochody.

 4. Obywatel mówi

  Niech teraz za własne pieniądze naprawi szkody. Brawura musi mieć konsekwencje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.