- Reklama -

- Reklama -

Ważne pytania do prezesa Łady Biłgoraj

Czy zmiana trenera wyszła Ładzie Biłgoraj na dobre? Jaki jest budżet biłgorajskiego klubu i kto najbardziej go wspiera? Kto dołączy do drużyny w zimie, a kto opuści biało-niebieskich? To są ważne pytania, które zadaliśmy najważniejszemu człowiekowi w Ładzie. Długa rozmowa z prezesem Mirosławem Laskowskim już w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

- Reklama -

Wziąłby pan w ciemno przed sezonem 31 punktów?

Zdecydowanie tak. Chyba każdy kibic Łady wziąłby z pocałowaniem ręki. Wielu w nas nie wierzyło, ale mam nadzieję,  że nie sprawiliśmy zawodu i dajemy sportowemu Biłgorajowi i całemu powiatowi, trochę tej piłkarskiej radości. A gdyby nie trochę błędów na boisku, to mogło być jeszcze lepiej. Choćby mecz z liderem Janowianką w Biłgoraju. Graliśmy dobrze, mieliśmy przewagę i mogliśmy ten mecz wygrać, ale zakończyło się remisem. Z rezerwami Motoru było to samo. Z Górnikiem Łęczna prowadziliśmy już 2:0 i niestety przegraliśmy 2:3. Niedosyt pewnie jest, ale też nie ma co dramatyzować. Mówię jasno i otwarcie: jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co udało się zdobyć.

Co jest największą siłą Łady Biłgoraj?

Kolektyw. To nie jest zlepek indywidualności, z których każdy chce ugrać jak najwięcej dla siebie, pokazać się, wypromować, mając gdzieś drużynę. To jest grupa super ludzi i to w różnym wieku. Są starsi, bardziej doświadczeni i ograni zawodnicy i ta zdolna młodzież, która się od nich uczy, rozwija i robi postępy. Siłą Łady 1945 Biłgoraj jest drużyna.

A najcenniejszy piłkarz?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

(śmiech). Wszyscy są tak samo ważni. Prezes klubu nie powinien wymieniać jednego, czy dwóch zawodników. Ja chylę czoła przed każdym piłkarzem Łady. Jeden broni, drugi podaje, trzeci strzela. To jest praca zespołowa i każde ogniwo jest bardzo ważne. Jestem wdzięczny tym chłopakom za to, że walczyli, bo nikt nie może im tego odmówić. To mnie cieszy.

Mogę panu zadać bardzo niezręczne pytanie?

Proszę uprzejmie.

Ta zmiana trenera Łady po awansie do IV ligi. Jarosława Czarnieckiego, który jest przecież pana rodziną zastąpił Paweł Babiarz. Opłaciło się?

(…)

 

Cała rozmowa z prezesem Mirosławem Laskowskim w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Już w najbliższy wtorek w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim.

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.