- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Warsztaty z mistrzami rolek!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z tych miejscowości darmowe warsztaty z mistrzami rolek, zawodnikami sponsorowani przez firmę Powerslide, od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów! Jednym z przystanków tej wyjątkowej trasy jest Biłgoraj!

Biłgorajskie warsztaty rolkowe Powerslide Tour odbędą się 26 sierpnia, w poniedziałek w godzinach 16.00-20.00, na terenie skateparku przy ul. Targowej. W programie dwa bloki ćwiczeniowe w godz. 16-17.30 i 17.45-19.15, na które organizatorzy zapraszają zarówno dzieci, jak i dorosłych. To warsztaty dla tych, którzy dopiero zaczynają rolkową przygodę oraz tych, którzy szlifują nabywane latami umiejętności! Z kolei o godzinie 19.15 nastąpi pokaz jazdy mistrzów, będzie na co popatrzeć: skoki, slajdy, slalom…, następnie uczestnikom zostaną wręczone nagrody i dyplomy.

Powerslide to jeden z największych producentów rolek na świecie. Od wielu lat prężnie działa na polskim rynku, wspierając wielu rolkarzy i sponsorując szkółki rolkowe,.

Biłgorajskie warsztaty poprowadzą:

- Reklama -

  • Ewelina Czapla, mistrzyni Polski oraz wielokrotna medalistka pucharu świata we Freestyle Slalomie. Szkoleniowiec Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich i instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych.
  • Aleksey Martsenyuk, mistrz Europy w slide’ach, specjalizujący się w nauce zaawansowanych technik hamowania.
  • Patrycja Najda, mistrzyni Polski w jeździe agresywnej na rolkach oraz w speed slalomie, instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce podstaw jazdy miejskiej oraz skoków.
  • Justyna Czapla, mistrzyni Polski i medalistka Mistrzostw Europy we Freestyle Slalomie, specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomie dla dzieci i dorosłych.
  • Jakub Flaga, wicemistrz Europy w skoku nad tyczką specjalizujący się w treningach High Jump na rolkach. Rekordzista Polski w skoku nad tyczką.
  • Tomasz Ardzinski, instruktor wrotkarstwa, specjalizujący się w nauce podstaw jazdy miejskiej.
  • Jacek Skorupski, iInstruktor wrotkarstwa, założyciel szkółki we Wrocławiu oraz koordynator projektu Amatorska Liga Slalomowa. Specjalizuje się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych.
  • Mateusz Bączkowicz, instruktor wrotkarstwa specjalizujący się w nauce dorosłych – podstawy i jazda miejska.

Instruktorzy odczarują tajniki rolkowych dyscyplin, skupią się nie tylko na spektakularnych efektach, ale też na kwestiach bezpieczeństwa, czyli: co można robić na rolkach, jak robić, czego robić nie wolno i jak się zachować w nieprzewidzianych sytuacjach!

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje rolkowe umiejętności do spędzenia z nami tego popołudnia, taka okazja prędko się nie powtórzy! Wymagany jest komplet ochraniaczy i kask.

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.