- Reklama -

- Reklama -

Warsztaty rolkowe z mistrzami. Pakiet Najda i Flaga!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit zaprasza na rolkowe warsztaty dla dzieci i dorosłych, 17 maja – w piątek w godzinach 15.30-19:00, które odbędą się na terenie Skateparku w Biłgoraju. Warsztaty poprowadzą nasi utalentowani sąsiedzi z Rzeszowa -Patrycja Najda i Jakub Flaga.

Patrycja Najda – wszechstronnie utalentowana dziewczyna z super zajawką na rolki! Zawodniczka Powerslide Polska i USD, osoba która posiada niezwykły pakiet talentów, łączy dwie rolkowe dziedziny: Freestyle Slalom z Aggressive. Instruktorka różnych dyscyplin inline skatingu z dwoma tytułami Mistrza Polski, które zdobyła jako reprezentantka Szkółki Rolkowej Wodzu.

Jakub Flaga – to aktualny wicemistrz Europy w skoku w wzwyż, posiadający rekord Polski i zajmujący drugie miejsce w rankingu światowym! Chłopak z Rzeszowa, wychowanek Szkółki Rolkowej Wodzu i zawodnik Powerslide Polska, z wieloma sukcesami na scenie krajowej i zagranicznej! Ma niemałe cele, równie chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi.

Na zajęciach będzie można poznać ćwiczenia wzmacniające nogi oraz skoczność, prawidłowe techniki przeskoku nad tyczką, techniki lądowania i hamowania, które przydadzą się nie tylko w skoku wzwyż ale również i w codziennej jeździe po mieście.

Zapisy pod nr tel. 34 140 180, wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask. Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą skakać równie wysoko, do spędzenia z rolkami tego popołudnia.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.