- Reklama -

Warsztaty rolkowe z kiermaszem – na podwieczorek

 

OSiR i Funrolki&Fit zapraszają na ostatnie wakacyjne IV Rodzinne Warsztaty Rolkowe – spotykamy się 25 sierpnia w sobotę, na Skatepark przy OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15. Warsztaty w godz. 16:00-19:00 realizowane będą równolegle dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej.

Zapraszamy do udziału w rolkowym kiermaszu, w trakcie warsztatów na specjalnie przygotowanym stoisku będzie można: sprzedać, kupić lub zamienić sprzęt rolkowy czyli rolki, ochraniacze i kaski, mile widziane również szyny, kółka i łożyska. A jeżeli jeszcze nie macie rolek, to kiermasz będzie świetną okazją do przymierzenia rolek i skonsultowania planów zakupowych.

Pokonywanie przeszkód  na rolkach, to temat który będziemy rozwijać w najbliższą sobotę,  przerobimy m.in.: skoki, zmianę kierunku jazdy przez przeskok  i zjeżdżanie w pozycji nożyc z krawężników. Ćwiczenia, zwłaszcza te skierowane do najmłodszych, realizowane będą przez gry i zabawy na rolkach.

Dodatkową atrakcją będą ćwiczenia przygotowujące do jazdy na rolkach pod okiem fizjoterapeuty!

Przewidzieliśmy nagrody dla najwytrwalszych – zostaną rozlosowane wśród rodzin które wykażą się obecnością przynajmniej na trzech z czterech spotkań.

Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask. W razie opadów deszczu warsztaty zostana przełożone na inny termin

Warsztaty prowadzone będą przez instruktorów PZSW zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie – I love rolki. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest OSiR w Biłgoraju. W organizację imprezy zaangażowani są rolkarze ze szkółki Funrolki&Fit. Zapraszamy całe rodziny, dzieci oraz dorosłych, do spędzenia z nami tego popołudnia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.