Warsztaty rolkowe – na podwieczorek

OSiR i Funrolki&Fit zapraszają na kolejne III rodzinne warsztaty rolkowe – spotykamy się 11 sierpnia w sobotę, na Skatepark przy OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15. Warsztaty w godz. 16:00-19:00 realizowane będą równolegle dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej.

Skręcanie i zmiana kierunku jazdy, to temat który będziemy rozwijać w najbliższą sobotę, a jest co rozwijać, bo możliwości i technik wykonania samego manewru skręcania – w jeździe na rolkach – jest co najmniej kilka. Zaczniemy od najłatwiejszych – dla grupy początkującej – skręcanie w pozycji nożyc i skręcanie z hamowaniem oraz przekładanka, dokładanka i zmiana kierunku jazdy przez przeskok – dla grupy średniozaawansowanej. Ćwiczenia, zwłaszcza te skierowane do najmłodszych, realizowane będą przez gry i zabawy na rolkach.

Dodatkową atrakcją będą ćwiczenia przygotowujące do jazdy na rolkach pod okiem fizjoterapeuty!

Przewidzieliśmy nagrody dla najwytrwalszych – zostaną rozlosowane wśród uczestników którzy wykażą się 100% frekwencją na wszystkich spotkaniach.

Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask, każde kolejne z planowanych spotkań będzie poświęcone innym rolkowym zagadnieniom:

  • 25 sierpnia 2018 – Pokonywanie przeszkód na rolkach.

Warsztaty prowadzone będą przez instruktorów PZSW zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie – I love rolki. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest OSiR w Biłgoraju. W organizację imprezy zaangażowani są rolkarze ze szkółki Funrolki&Fit. Zapraszamy całe rodziny, dzieci oraz dorosłych, do spędzenia z nami tego popołudnia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.