- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Walentynkowy koncert Natalii Przybysz

14 lutego, godz. 19.00, sala widowiskowa,

bilet 50 zł – rez. i sprzedaż biletów od 2 stycznia.

 

W walentynowy wieczór „Prąd” przepłynie przez publiczność zgromadzoną w Biłgorajskim Centrum Kultury. Energię ze sceny wysyłać będzie charyzmatyczna i utalentowana Natalia Przybysz.

Natalia Przybysz do dziś kojarzona jest z zespołem Sistars, który zdobył ogromną popularność dzięki żywiołowym koncertom i wielu udanym przebojom. Po zawieszeniu działalności Natalia kontynuowała muzykowanie solowo jako NATU czy N`Talia, brawurowo poruszając się w stylistyce z pogranicza jazzu, soulu i R&B.

Zarówno debiutancka płyta „Maupka Comes Home”, jak i kolejne wydawnictwa „Gram Duszy”, „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin” spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Jej ostatnia płyta nosząca tytuł „Prąd” zdobyła miano złotej oraz przyniosła wokalistce nagrodę Fryderyka w kategorii „Album roku – rock” i „Utwór roku 2015” (za piosenkę „Miód”).

Natu jest jedną z nielicznych polskich artystek, która potrafi odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych. Oryginalność i ciekawa barwa głosu pozwalają jej wyróżnić się na tle innych oraz przyciągać coraz to nowych fanów wokalistki.

 

- Reklama -

Koncert w składzie:

Natalia Przybysz – wokal,

Jurek Zagórski – gitara,

Mateusz Waśkiewicz – gitara,

Filip Jurczyszyn – bas,

Hubert Zemler – perkusja.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.