- Reklama -

Walentynkowy Badminton (FILM)

Możliwość dobrej zabawy przyciągnęła amatorów rywalizacji sportowej na już VIII turniej Badmintona Mikstów, czyli rywalizacji, w której uczestniczą dwuosobowe zespoły złożone z kobiet i mężczyzn.

13 lutego o godzinie 18.30 rozpoczną się walentynkowy turniej w Badmintona. W tym roku zawodnicy walczyli o Puchar Dyrektora OSiR, ale także o inne, równie prestiżowe nagrody. Jak już co roku zmagania sportowe odbyły się w Ośrodku Spotu i Rekreacji w Biłgoraju. Na tegoroczną edycję turnieju zapisało się osiem par. Wszyscy zawodnicy dobrze się bawili wspólnie spędzając czwartkowy wieczór na sportowo.

Często z Bartkiem spędzamy razem czas. W lecie, gdy jest taka możliwość gramy wspólnie w badmintona dla tego postanowiliśmy wziąć udział w turnieju. Chcieliśmy również spędzić czas walentynek w wyjątkowy sposób – mówi Ilona Kapica, zawodniczka biorąca udział w turnieju.

Było o co walczyć

- Reklama -

Para, która zdobędzie pierwsze miejsce, otrzyma sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalne studio Foto Zawojska. Zwycięzcy kolejnych miejsc otrzymają bilety do kina BCK, karnet na grę w kręgle Family Bowling oraz karnety na siłownię OSiR Biłgoraj.

Jest to już ósmy turniej Badmintona Mikstów o Puchar Dyrektora OSiR, który stał się naszą tradycją. W dzień walentynek albo tak jak dzisiaj przed nimi organizujemy turniej dla par. Chodzi w nim o to, aby spędzić ten szczególny czas na sportowo, w wesołym towarzystwie oraz spotkać się wspólnie, a do tego przy okazji wygrać jakieś nagrody. Jak co roku są one bardzo atrakcyjne. Za pierwsze miejsce, można wygrać sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalne studio Foto Zawojska, za kolejne przewidziane są różnego rodzaju vouchery – mówi Anna Walczak, prowadząca turniej sportowy dla par.

M.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.