Waleczni młodzi piłkarze

W sobotnie popołudnie 2 kwietnia br. drużyna młodzików młodszych rocznik 2010 rozegrała pierwszy mecz ligowy w grupie złotej ligi wojewódzkiej młodzika młodszego

BKS Biłgoraj po dobrym, solidnym i bardzo trudnym spotkaniu zremisował 0:0 z APP Puławy, drużyną z czołówki tabeli, co udowodniła w rundzie jesiennej złotej grupy. W pierwszej połowie sprytniejsi byli piłkarze z Puław, którzy stwarzali więcej sytuacji. W drugiej połowie piłkarze BKS-u podkręcili tempo, lepiej wyglądali wytrzymałościowo i stworzyli klarowne sytuacje bramkowe. Oba zespoły włożyły maksimum wysiłku, a remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem.

W niedzielne popołudnie inaugurację zaliczył zespół rocznika 2009, który po bardzo widowiskowym i szybkim meczu zremisował z czołowym zespołem ligi Niedźwiadkiem Chełm. W drugiej połowie Niedźwiadek przyśpieszył i strzelił w końcówce bramkę z rzutu wolnego. BKS miał kolejne sytuacje sam na sam z bramkarzem, ale strzały wybronił bramkarz z Chełma. Piłkarzom BKS Biłgoraj należą się słowa uznania za zaangażowanie, siłę charakteru i walkę, jaką pokazali na boisku.

toyota Yaris

Wyjazdy na mecze młodzików współfinansowane są z dotacji pozyskanych od Starosty Biłgorajskiego i Zarządu oraz środków rozdysponowanych przez Burmistrza Miasta Biłgoraja. Dziękujemy.