Walczyli o puchar przewodniczącego

2 lutego br. w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Biłgoraju.
 Do sportowej rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: Olimpiakos Tarnogród, Tanew Harasiuki, Orzeł Tereszpol, Piast Babice, Błękitni Obsza, Włókniarz Frampol, Rotunda Krzeszów, Cosmos Józefów, Relax Księżpol, Tanew Majdan Stary.

Najlepszą drużyną turnieju została drużyna Tanew Harasiuki, która w finale pokonała Błękitnych Obsza 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Olimpiakosu Tarnogród, która w meczu o trzecie miejsce pokonała drużynę Tanwi Majdan Stary 2:1.

Królem strzelców turnieju został zawodnik Błękitnych Obsza Rafał Witko – 10 bramek.

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Tanwi Harasiuki – Marek Gumiela.

Najlepszym zawodnikiem został wybrany zawodnik Olimpiakosu Tarnogród – Wojciech Gierula.

Turniej sędziowali sędziowie zamojskiego okręgowego kolegium sędziów – Andrzej Swacha, Adam Pawęzka i Robert Jędruszko.

Puchary zwycięzcom wręczał Przewodniczący Rady Powiatu w Biłgoraju Marian Kurzyna.