Szkolenie język ang/niem/ros

Walczyli o mundial

W związku z przypadającą w bieżącym roku 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Samorząd Województwa Lubelskiego zorganizował amatorski turniej piłki nożnej. Udział w nim wzięli także zawodnicy Relaxu Księżpol.

Drużyna Relaxu Księżpol 10 maja wzięła udział w półfinale wojewódzkim „Turnieju na 100-lecie niepodległości – Mundial z Marszałkiem”, organizowanym przez marszałka województwa lubelskiego. W turnieju uczestniczyło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Mecze rozegrano w Zamościu, ale także w Lublinie, Piaskach i Opolu Lubelskim. – W swojej grupie wygraliśmy trzy mecze i zajęliśmy I miejsce w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z drużyną Krasnobrodu i ulegliśmy 1:0. Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce – mówi Stanisław Kuczma, działacz księżpolskiego klubu.
W turnieju biorą udział amatorskie drużyny z terenu województwa lubelskiego, w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria A 13-15 lat (roczniki 2003-2005) i kategoria B 35+ (rocznik 1983 i starsze). Dwie zwycięskie drużyny zdobędą nagrodę główną – wyjazd na mecz Polski w Mistrzostwach Świata.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.