- Reklama -

Walczą o remont drogi

Mieszkańcy Tarnawy Dużej i Kolonii Tarnawa (gmina Turobin) mają dość złego stanu drogi powiatowej biegnącej przez ich miejscowość. Napisali w tej sprawie petycję do starosty biłgorajskiego.

Mieszkańcom utrudnia życie zły stan drogi powiatowej biegnącej przez ich miejscowości. Remont był wykonany, jednak jedynie krótkiego odcinka, a potrzeby są o wiele większe. – Zwracamy się z prośbą o dokończenie remontu drogi powiatowej biegnącej przez Tarnawę Dużą oraz Kolonię Tarnawa. Droga ta jest w bardzo złym stanie, od wielu lat nie była remontowana. Oprócz mieszkańców naszych miejscowości korzystają z niej także mieszkańcy sąsiednich wsi, a w przypadku blokady drogi wojewódzkiej nr 835 z powodu wypadku wykorzystywana jest jako objazd – podkreślają mieszkańcy. Dodają, że w minionym roku został wyremontowany niewielki odcinek wymienionej drogi, jednakże pozostała część wymaga natychmiastowego remontu.

Mieszkańcy nadmieniają, że jest to jedyna droga, z której korzystają w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych, takich jak wyjazd do lekarza, szkoły, kościoła czy nawet w celu zrobienia podstawowych zakupów. – Bardzo liczymy na przychylność w tej sprawie Pana Starosty, całego Zarządu Powiatu oraz Rady Powiatu w Biłgoraju i bardzo prosimy o realizację tej inwestycji – piszą mieszkańcy. Swoją prośbę popierają podpisami mieszkańców miejscowości.

- Reklama -

Pod pismem podpisał się radny Tarnawy Dużej i Tarnawy Kolonia, sołtys Tarnawy Kolonia oraz sołtys Tarnawy Dużej. Warto zaznaczyć, że o remont tej drogi u starosty biłgorajskiego zabiega również wójt gminy Turobin Andrzej Kozina.

 

 

 

- Reklama -

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Tarnawa mówi

  A ciekawe gdzie w tym wszystkim Kulik??? Nic nie pomaga, niczym się nie interesuje, jak były wybory to jeździł z domu do domu i prosił o głos.tak to jest z tym Radnym powiatowym

  1. MO drogówka mówi

   Kulik robi dozo na zdjęciach go widać no i
   chociaż żelu do włosów nie potrzebuje

 2. Qlik mówi

  Warto dodać że łojt ma was w pupie i o nic nie zabiega, macie przykład z chodnikiem, Starosta dał 150 tysięcy, a łójt nic nie zrobil, to samo na drodze wojewódzkiej, zarząd przeznaczyl kasę Gadzina mieszkańców zlał ciepłym moczem. Jemu wystarczy lans i żel do włosów. Może jeszcze tance na dyskotece przed wyborami.

 3. Andrzej mówi

  kozina to jak kozioł
  debil i partacz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.