- Reklama -

- Reklama -

Walczą o podwórko NIVEA

Mieszkańcy gminy Turobin walczą o zwycięstwo w głosowaniu organizowanym przez NIVEA. Tym razem nagrodą jest budowa Podwórka Talentów, które może powstać przy Szkole Podstawowej w Czernięcinie.

W celu oddania głosu należy zarejestrować się na podanej niżej stronie, następnie po wybraniu województwa i powiatu, w polu miejscowość wpisać Czernięcin Główny. Każdy osoba może oddać 1 głos dziennie.

Głosowanie trwa od 11 maja 2018 r. do 21 czerwca 2018 r.

Podwórko Talentów będzie idealnym sposobem na rozwój intelektualny naszych najmłodszych mieszkańców, przy jednoczesnym zapewnieniu im dużej dawki zabawy i rekreacji.
Serdecznie zachęcamy do głosowania!

Głosowanie odbywa się na podanej stronie -> https://podworko.nivea.pl/

W razie problemów technicznych podczas oddawania głosu kontaktować można się z pracownikami Urzędu Gminy: e-mail: profilaktyka@turobin.pl, tel. 84 68 33 335 w. 24.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Gmina Turobin wzięła udział w II edycji konkursu „Podwórko Nivea”. Jego celem było wyłonienie 40 lokalizacji, w których powstaną nowoczesne, bezpieczne place zabaw dla dzieci. Gmina Turobin w II turze zajęła 17. miejsce, tym samym znajdując się w gronie zwycięzców.

Jednak zdobycie nagrody wymagało zaangażowania wszystkich tych, którzy włączyli się w akcję „oddawania głosów”. Każdego dnia trzeba było usiąść do komputera i oddać swój głos. Dzięki ich systematyczności i uporowi 21 kwietnia 2017 roku dokonano uroczystego otwarcia Podwórka Nivea, mającego służyć najmłodszym mieszkańcom gminy. W gminie Turobin oddano w sumie ponad 255 tysięcy głosów.

Konkursowi przyświecał szczytny cel – zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, odciągnięcie ich od ekranów telewizorów, komputerów, tabletów, ponadto zwrócenie uwagi rodziców na zapewnienie dzieciom alternatywy dla elektronicznych mediów i umożliwienie wspólnej zabawy, przypomnienie sobie i pokazania dzieciom gier i zabaw królujących na podwórkach, placach, chodnikach, kiedy oni byli dziećmi, a oglądanie telewizji nie było jedyną formą spędzania czasu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.