Wakacyjne rabaty z Renault w Euro-Car Zamość

Wakacje to wyjątkowy czas. Dzieci i młodzież odpoczywają po wyczerpującym roku szkolnym, a dorośli korzystają z uroków urlopu.

Większość z nas zaplanowała wakacyjny wyjazd w góry czy nad morze, a może gdzieś dalej w Europie i w świecie, część pozostanie w domu i będzie cieszyć się, zbierając plony tego lata.

W szale przygotowań do podróży często zapominamy, że samochód, którym planujemy wybrać się na wymarzony wypoczynek, nie zawsze jest równie gotowy do drogi jak my. Wielu z nas, zmuszonych do wprowadzania usprawnień w swoich autach, zaciśnie zęby i wyda kilkaset albo kilka tysięcy złotych, żeby tylko dojechać i wrócić z wakacji, bo później to już jakoś będzie. A gdyby tak nie naprawiać? A gdyby zmienić używane auto na nowe? Co by się stało, gdyby problemy z naszym dotychczasowym autem zamienić na święty spokój z nowym

Naprzeciw tym wszystkim pytaniom wychodzi Euro-Car, autoryzowany koncesjoner Renault w Zamościu. Na ten wyjątkowy czas wakacji przygotowano mnóstwo wyjątkowych rabatów, które pomogą rozwiązać problem wyjazdu na wakacje. Czy to kompaktowe i zwinne Clio, Captur, czy rodzinny i przestronny Espace, każde z tych aut dowiezie Cię do celu w ciszy, komforcie, poczuciu bezpieczeństwa i pewności, że nic nie zaskoczy Cię na drodze.

Każdy, kto chciałby przymierzyć się do zakupu nowego Renault może liczyć na rabaty niemal tak wysokie jak podczas wyprzedaży rocznika. 5000, 10 000, a nawet 12 000 zł rabatu czeka. Ponadto każdy samochód może wyjechać z 5-letnią gwarancją na podzespoły z możliwością bezpłatnych przeglądów przez okres 5 lat gwarancji.

Wszytko to możemy połączyć w specjalnej Ofercie Wakacyjnej u autoryzowanego partnera Renault w Zamościu. Oferta jest skierowana do mieszkańców byłego województwa zamojskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.