- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Turobinie już są. Będą w całym powiecie(foto)

Mieszkańcy Turobina już widzieli? W gminie pojawiły się właśnie nowe altany. Pierwsza stanęła w samym Turobinie na tak zwanej Targowni obok drogi gminnej Turobin-Tarnawa Mała, a druga w miejscowości Tokary. Skąd pomysł i o co w ogóle chodzi?

- Reklama -

urząd MArszałkowski projekt

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

 

 

- Reklama -

12 Komentarze
 1. MotoGp mówi

  Tereny naszej gmina nadają się raczej na motocross, a nie rower.

 2. Rowerzystka z Turobina mówi

  Super. Teraz czekamy na obiecane w kampanii ścieżki i szlaki rowerowe. Niestety w tym temacie potencjał Gminy ciągle niewykorzystany (biorąc pod uwagę położenie na Roztoczu)…

  1. Anonim mówi

   Jaki tu masz człowieku potencjał? Połowa gminy to zaledwie geograficzne Roztocze,bardzo ciężkie do poruszania się rowerem dla amatora.Nie wiem gdzie ty jeździłeś rowerem ale tutaj na pewno turystę na to nie złapiesz. Nie wiem co jest fajnego i atrakcyjnego w przejeździe z Tarnawy do Turobina.Byla możliwość pozyskania kasy to skorzystano bez planu, strategi , wizji ,ot i cały ” sukces”, bo napisano w gazecie.

 3. Anka mówi

  Niezły interes, ktoś zrobił.

 4. Anonim mówi

  Dzięki za info.

 5. Max mówi

  przecież to i tak są wszystko w dużej mierze środki publiczne.czy to lgd jest od Różyńskiego (stare), czy Burytowej ( nowe pisowskie), już nie pamiętam, i tak wyjdzie drożej niż np Burmistrz zwróciłby się do rzemieślnika (Kowalskiego, Nowaka etc.) zróbcie mi to i to .Także pitu pitu, że całość to środki jakiegoś stowarzyszenia, drogo jak cholera.

 6. Tomek mówi

  Czy tam jest coś pozłacanego w tej altanie? 40 tyś zł z tymi barierkami dla rowerów?

 7. Anonim mówi

  Czy ktoś z was ma może wiedzę na temat płatności za sam fakt podpisania umowy za wywóz nieczystości, które to pieniądze niekoniecznie są wpisywane w faktura za wykonaną usługe.Jestem przed decyzją która z firm wybrać i nie chciał bym się naciąć na jakiegoś cwaniaka.

 8. 🤕🤕🤕🤕 mówi

  Posłowi Suwerennej, Mateckiemu po dachu sejmu w nocy zachciało się pochodzić.Kogo my wybieramy do tego sejmu.

 9. Gostek mówi

  A co znowu Goraj zapomniał się zgłosić do programu ? Może niech Pan burmistrz przypomni osobie z urzędu odpowiedzialnej za inwestycji w gminie ze pasuję pracować, a nie czekać kiedy wybije 15.30 !
  Kolejna inwestycje związane z turystyką omijają gminne Goraj, skandal a osoba od inwestycji na dywanik.

  1. Znający temat mówi

   Szanowny „Gostku” jak się nie ma wiedzy, to się nie pisze komentaży i nie krytykuje – taka sama altana jak w gminie Turobin i w innych gminach powiatu powstaje również w gminie Goraj, a konkretnie w miejscowości Kondraty. To tyle w temacie – zanim się coś napisze, to lepiej posiąść właściwą wiedzę – pozdrawiam

 10. Jan mówi

  Fajna sprawa sam korzystałem dwukrotnie, Ala 40 tys za ten obiekt?Ciekawe za jaką kwotę wykonawca zaśpiewał by za 100 metrowy domek1mln,1,5mln?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.