banner-word-900x200

- Reklama -

W Tereszpolu “Na ludowo”

18 czerwca (w niedzielę) w Tereszpolu odbył się festyn rodzinny "Na ludowo". To cykliczne wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez w gminie. 

Festyn oficjalnie otworzył wójt gm. Tereszpol Jacek Pawluk, życząc udanej zabawy. Następnie na scenie zagościł taniec, śpiew i muzyka. Swoimi umiejętnościami artystycznymi pochwaliły się dzieci z Zespołu Szkół Samorządowych w Tereszpolu-Kukiełkach, Zespołu Szkół Samorządowych w Tereszpolu-Zaorendzie oraz ze szkoły filialnej w Lipowcu. Dzieci i młodzież zostały nagrodzone gromkimi brawami. Uczniowie gimnazjum zaprezentowali się nie tylko podczas występów artystycznych, ale też w pokazach fizykochemicznych. Było magicznie i wybuchowo. 

- Reklama -

Dzieci mogły bawić się w specjalnie dla nich przygotowanym kąciku. Z balonów powstawały tam m.in. kwiatki, miecze czy biedronki. Dodatkowo każdy chętny mógł mieć pomalowaną twarz. Były również bańki mydlane, a także malowanie farbami.

Gwiazdą wieczoru był zespół VEEGAS znany z takich przebojów jak: "Plastikowa biedronka", "Kolory tęczy" czy "Bukiet róż". Wcześniej zagrał zespół BLUSTER i MEFFIS. Imprezę zakończył DJ`s TEAM! 

Organizatorami imprezy byli: wójt gminy Tereszpol, ZSS w Tereszpolu-Zaorendzie i ZSS w Tereszpolu-Kukiełkach.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.