- Reklama -

W starostwie zapłacisz kartą i telefonem

 

Płatność kartą jest coraz bardziej popularna. Władze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju postanowiły wyjść naprzeciw społecznym oczekiwaniom i wprowadzić ten sposób płatności. 

Uchwałę w sprawie możliwości płatności radni podjęli w czerwcu. Podjęcie uchwały jest związane z planowanym umożliwieniem dokonywania płatności bezgotówkowych za pomocą instrumentu płatniczego, jakim jest karta płatnicza w kasie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Proponowane rozwiązanie stanowi udogodnienie i usprawnienie dla mieszkańców powiatu  twierdził wówczas starosta Kazimierz Paterek.

- Reklama -

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS oraz WebPOS Paybynet. Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie. Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji.

Urząd ma do swojej dyspozycji bezpłatny terminal płatniczy POS (w kasie Urzędu) oraz innowacyjną usługę akceptacji płatności mobilnych oferowaną przez KIR – WebPOS Paybynet, która umożliwi wykonywanie płatności za pomocą telefonu komórkowego (smartfonu).

Dodatkowo płatności można dokonać dzięki usłudze WebPOS Paybynet na stanowiska oznaczonych specjalnym logiem. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.