- Reklama -

W sobotę otwarcie parku rolkarza

W sobotę 26 października 2019 r. o godzinie 13:00 zostanie oficjalnie otwarty park rolkarza.

 Warsztatami rolkowymi zainaugurujemy działalność Parku Rolkarza – nowego obiektu na rolkowej mapie Biłgoraja, na to wydarzenie zapraszają OSiR w Biłgoraju. – mówi Katarzyna Futyma, organizator i administrator parku oraz pomysłodawczyni tego projektu. 

Park rolkarza to zwycięski projekt w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim miasta Biłgoraj, to 700 m 2 powierzchni z przeszkodami i rurami do zjazdów oraz mini boiskiem do hokeja na rolkach, służącym również jako wydzielony plac, do nauki jazdy dla najmłodszych. Park powstawał z myślą, nie tylko, o rolkarzach bo amatorzy rowerów i hulajnóg też znajdą coś dla siebie.

- Reklama -

W programie imprezy: uroczyste otwarcie parku oraz warsztaty rolkowe z instruktorami Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich ze szkółki Funrolki&fit należącymi do grupy I love rolki. Warsztaty są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rolkami oraz tych którzy szlifują nabywane latami umiejętności. Warsztaty realizowane będą w blokach: jazda miejska, podstawy jazdy i hokej na rolakach.
O godz 13:00 planowane jest otwarcie Parku Rolkarza natomiast w godzinach 13:30 – 15:30 odbędą się warsztaty rolkowe.

– Szczególne podziękowania kierujemy dla firmy Powerslide i sklepu Bladeville, którzy są fundatorami nagród dla uczestników warsztatów. – dziękują  organizatorzy.

– Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje rolkowe umiejętności do spędzenia z nami tego popołudnia, taka okazja się prędko nie powtórzy! Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask- zachęcają organizatorzy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.