- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Potoku Górnym będzie bitwa!

W Potoku Górnym będzie prawdziwa bitwa. Będą się bić w najbliższą sobotę (6 sierpnia) w amfiteatrze przy Urzędzie Gminy. Początek starcia o godzinie 15:00. Krew może się nie poleje, ale możliwe, że co innego...

- Reklama -

„Bitwa Regionów” to konkurs, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. Konkurs z powodu pandemii w 2020 r. się nie odbył.W 2021 też był nieco modyfikowany. Głód rywalizacji jest naprawdę wielki.

Skoro o głodzie mowa, to w sobotę będzie go można zaspokoić w Potoku Górnym, gdzie będą serwowane produkty polskie i produkty regionalne. Dorośli będą mogli (tu proszę sobie uzupełnić wedle uznania), a na najmłodszych, od godziny 15:00 czekają atrakcje. Do zobaczenia w Potoku Górnym, już w najbliższą sobotę.

 

- Reklama -

fot. zdjęcie ilustracyjne

- Reklama -

1 komentarz
  1. Antoni mówi

    Bitwa ważna rzecz. Zwłaszcza w czasie żniw. Ale skoro inne gminy moga cos organizować to i Potok tez. Bedzie dobrze. A może i nie. Do tej pory jakos ta gmina trwała. Lepiej gorzej ale szło do przodu niespiesznie ale do przodu. Od pewnego czasu zauwazamy jednak z niepokojem ze gmina powoli zasługuje na to swoje ostatnie miejsce wsród gmin. Powodów jest kilka. Najważniejszy z nich to brak wizji gminy. Co my chcemy robic jako gmina. Jak wyjsc z tego dołka. Nie ma pomysłu nie ma nic. Tutaj jakas obwodnica tam jakas droga w lesie ale brak pomysłu na gmine jako całosc. Kawałek drogi ma kosztowac 4,6 mln zł. A te pieniadze mozna wykozystac w lepszy sposób. Albo hala sportowa za nie wiadomo ile bedzie kosztowac. Wyglada to tak ze pieniadze dostajemy ale nasza władze nie umie ich dobrze wykozystac. Idalej bedziemy najbiedniejsza gmina w Polsce ale z hala sportowa. A kto te hele ogrzeje w zimie kto ja utrzyma. I czy ktokolwiek tam bedzie cokowiek robił. A zapytał ktos ludzi czy chca ta hala. Nie bo po co. Wójt przeceiz wszysko wie najlepiej. I skoro hale wymyslil to ma byc dobrze. Ale wójtem sie bywa . Moze odejdzie i zostaniemy z taka buda nikomu do niczego niepotrzebna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.