- Reklama -

- Reklama -

W obronie pszczół fiatami 126p przyjadą do Biszczy i Łukowej

By zapoznać polskie społeczeństwo z aktualną sytuacją w pszczelarstwie i być może w ten sposób wpłynąć pozytywnie na zmiany, które mogłyby ją poprawić, Stowarzyszenie Pszczelarzy Zawodowych wspólnie z polskim Związkiem Pszczelarskim i Stowarzyszeniem Pszczelarzy Polskich Polanka przy znaczącym zaangażowaniu firmy Tomasza Łysonia we wrześniu 2017 roku zorganizuje cykl eventów mających na celu ukazanie najistotniejszych problemów pszczelarstwa.

 

Tym razem, by zwrócić uwagę społeczeństwa i mediów rusza rajd 12, a być może nawet 14 fiatów 126p na trasie z Krakowa do Koszalina, a każdy z przystanków na trasie przejazdu ma obfitować w wydarzenia promujące lokalnych pszczelarzy i ukazywać tajniki i problemy pszczelarstwa.

 

 

 

Rajd w obronie pszczół i pszczelarstwa ma odbyć się od 9 do 16 września 2017 roku. Na trasie przejazdu przewidywane są wydarzenia w następujących miejscach:

 

Kraków 9.09. – Rynek Główny

 

Stróże 9.09. – Sądecki Bartnik

Biszcza 10.09. – PH Barć

Łukowa 10.09. – Pszczelarz Kozacki

Pszczela Wola 11.09. – ZSR CKP 

- Reklama -

Lublin 11.09. – Rynek

Siedlce 12.09. – Pasieka Loc, Pasieka Mellifera

 

Warszawa 13.09. 

– Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

– Sejm RP

– Plac Zamkowy

 

Do Biszczy rajd dotrze około godz. 13.00 w niedzielę do firmy PH Barć, pana Władysława Cyca. W tym dniu zaplanowane są wystąpienia uczestników rajdu, a także zasadzenie pamiątkowej lipy nad zalewem Biszcza-Żary oraz poczęstunek. 

Już dzisiaj zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.