- Reklama -

- Reklama -

W Biłgoraju trwa kiermasz ciast. Cały dochód dla Kuby (FOTO)

W niedzielę w Biłgoraju trwa kiermasz ciast, z którego cały dochód zostanie przekazany dla ciężko chorego Kuby z Aleksandrowa. Kiermasz w parafii pw. Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Wolontariusze czekają z ciastami już od godziny 6L30, kiedy była pierwsza msza święta. Zapraszamy: ul. 3 Maja 1 w Biłgoraju.

- Reklama -

Kuba Osuch z Aleksandrowa Drugiego zmaga się z – mukopolisacharydozą IVA. To nieuleczalna choroba genetyczna:

Wolontariusze dopisali, wiele kół gospodyń, szkół, lecz także mieszkańcy Biłgoraja i okolic (nawet z Józefowa) odpowiedzieli na nasz apel. Otrzymaliśmy ponad 100 różnych rodzajów ciast i ciasteczek. Przy krojeniu pomagały panie z KGW oraz uczniowie z SP 1czloknowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, a także ich rodzice. Udało się przygotować około 500 pojemników z ciastem na niedzielny kiermasz. Będą nasze dziewczyny Marzena Banach, Agata Koneczny, a później wolontariusze z SP nr 1 w Biłgoraju. Będą z nami także KGW Aleksandrów i Dereźnia mówi Agnieszka Buła ze Stowarzyszenia „Rozwój Gminy Biszcza”.

toyota Yaris


Swoją pomoc zadeklarowały szkoły i koła gospodyń, miedzy innymi społeczność Szkoły Podstawowej w Korczowie, Samorządowego Zespołu Szkolnego im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy, Zaorendzianki, Majdan Stary, Lipowiec.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.