- Reklama -

- Reklama -

Będziecie w niedzielę na targowisku w Biłgoraju?

W najbliższą niedzielę (23.10) w Biłgoraju - XX Dzień Jesiennego Liścia. Wydarzenie na targowisku przy ul. Jagiełły. Gorąco zapraszamy, bo to nie tylko kiermasz rozmaitości, ale przede wszystkim pomoc dla ciężko chorej Arianki Kurek. Pamiętajcie i przekażcie znajomym. W niedzielę od 10:00 na targowisku w Biłgoraju.

- Reklama -

Dzień Jesiennego Liścia wpisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez społeczność szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. To wyjątkowa akcja, która łączy we wspólnym działaniu uczniów i ich rodziców, dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników SP 5. Od pierwszej edycji imprezy w 2002 roku udało się zebrać 802. 559, 68zł na pomoc potrzebującym.

-Udało się pobić kolejny rekord w wysokości zebranych pieniędzy w ramach Dnia Jesiennego Liścia. Dziewiętnasta już edycja naszej corocznej imprezy charytatywnej okazała się wielkim sukcesem. Zebraliśmy 113 882  złotych – poinformowali w ubiegłym roku organizatorzy.

- Reklama -

Czy i w tym roku padnie kolejny rekord? Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie. Szczegóły na plakacie.

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.