- Reklama -

- Reklama -

Dziś kiermasz ciast dla Kuby Osucha (audio)

W niedzielę 21 listopada przy sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbędzie się kiermasz ciast. Jest to już kolejne wydarzenie, z którego dochód przeznaczony zostanie dla ciężko chorego 11-latka z Aleksandrowa.

- Reklama -

Babeczki, szarlotki, galaretki, rurki z kremem – do wyboru i koloru. Te i inne smakołyki domowego wypieku zakupić będzie można niemal przez cały dzień przy świątyni. Ciasta zostały przygotowane oraz zapakowane w specjalne pojemniki. Nabyć je będzie można za jedyne 20 zł. Cel tego przedsięwzięcia jest jeden: odzyskanie sprawności przez Kubę Osucha, a to wymaga kosztownej i długotrwałej rehabilitacji, na którą nie stać najbliższych chłopca. 

Na kiermasz ciast szczególnie zaprasza ks. Mateusz Januszewski, wikariusz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju (nagranie poniżej):

  Agnieszka Buła, wiceprezes Stowarzyszenia „Rozwój Gminy Biszcza” (nagranie poniżej):

Ciasta na niedzielny kiermasz przygotowali uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej nr 1 oraz 3 w Biłgoraju, a także Szkoły Podstawowej w Dereźni (gm. Biłgoraj).

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Wypieki pochodzą również od Kół Gospodyń Wiejskich z Majdanu Starego, Korchowa Pierwszego, Zamchu, Aleksandrowa oraz Tereszpola. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Biłgoraja na słodkości. 

O chłopcu i jego zmaganiach pisaliśmy już w artykule Potrzebna pomoc dla Kuby (kliknij tutaj).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.