- Reklama -

- Reklama -

W Lipinach Dolnych jak na festiwalu w Opolu

Powiat biłgorajski szykuje się do wyjazdu do Lipin Dolnych. W niewielkiej miejscowości w gminie Potok Górny, odbędzie się IV powiatowy konkurs " Śpiewamy przeboje naszych dziadków, czyli czar starej piosenki". To co prawda dopiero 21 marca, ale już można się zgłaszać. Konkurs ma zasięg powiatowy i dotyczy uczniów szkół podstawowych. Nowa Gazeta Biłgorajska jest patronem medialnym.

- Reklama -

W konkursie będą brane pod uwagę tylko utwory, których polscy wokaliści i zespoły rozpoczęły swoją działalność artystyczną do końca lat siedemdziesiątych XX wieku (np. piosenki zespołu Dżem, niezależnie czy powstały w latach osiemdziesiątych, czy siedemdziesiątych ).

Każdy uczestnik konkursu lub jego opiekun, dostarcza na podany adres e-mail nagranie wideo na którym będzie widać całą postać wykonawcy/wykonawców; Komisja konkursowa dokona oceny nagranych występów i na tej podstawie wyłoni laureatów;

Przewidziano następujące kategorie:

soliści i zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne:

grupa 1: uczniowie szkoły podstawowej klasy 4-6;

- Reklama -

grupa 2: uczniowie klasy 7- 8;

– Organizator zapewnia nagłośnienie i odtwarzacze CD;

Do Organizatora Konkursu należy dostarczyć drogą elektroniczną na adres : halina.kukielka.sp@gmail.com  wypełnioną kartę zgłoszenia i nagranie wykonywanego przez ucznia/uczniów wybranego utworu.

Termin wysyłania zgłoszeń mija 15 marca 2023 roku.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Ja mówi

    Co za tytuł, jak zwykle wiele mówi a mało wnosi.

  2. Józef mówi

    Lipiny Dolne to nie jest mała miejscowość, to wieś jedna z największych w powiecie. W połączeniu z Lipinami Górnymi – największa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.