- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Młodzieżowy Turniej Piłkarski w Księżpolu (zdjęcia)

Na terenie obiektów sportowych GKS Relax w Księżpolu odbył się Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej. Główną atrakcją były rozgrywki sportowe, rywalizacja, ale przede wszystkim zabawa. Zobaczcie co się działo.

- Reklama -

Galeria zdjęć (100)

Organizatorami sobotniego wydarzenia był Lubelski Bank Spółdzielczy, wójt gminy Księżpol oraz Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu. – Mam przyjemność uczestniczyć dziś w Turnieju o Puchar Lubelskiego Banku Spółdzielczego. Wybór padł na gminę Księżpol z prostego względu, jest to jedyna gmina w województwie lubelskim, która posiada cztery kluby sportowe, w tym jeden z nich gra w klasie okręgowej, więc nie mógłbym wybrać innego miejsca – mówi Krzysztof Zawadzki, prezes Lubelskiego Banku Spółdzielczego.

- Reklama -

W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn: Ukraina, POWIŚLAK (Końskowola), ALEKSANDRIA (Aleksandrów),  ORION (Dereźnia), RELAX (Księżpol), TARPAN (Korchów), TANEW (Majdan Stary),  OLIMPIAKOS  (Tarngoród) oraz RAKOVIA  (Rakówka – 2 drużyny).  – To wydarzenie zorganizowane zostało z myślą dla małych mieszkańców nie tylko z gminy Księżpol, ale i spoza powiatu biłgorajskiego, a nawet z  Ukrainy – podsumował Jarosław Piskorski, wójt Gminy Księżpol. – Chciałbym, aby te dzieci dzisiejszy turniej zapamiętały na całe życie – dodał.

Na podium stanęli: I miejsce drużyna POWIŚLAK z Końskowoli, II miejsce drużyna z Ukrainy, III miejsce drużyna TANEW z Majdanu Starego.

Anna Borowiec

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Jacek mówi

    Kapitalna impreza, tylu nagród dawno nie było i jaka frajda dla dzieciaków brawo brawo

  2. Jola mówi

    Super impreza brawo organizatorzy

  3. Romi mówi

    Ukraina nie zapomniała o swojej fladze a niby poloki jak zawsze

Zostaw odpowiedź