Usługi krawieckie

- Reklama -

W Goraju powstało biuro wiceministra Romanowskiego (film)

Od połowy stycznia bieżącego roku w Goraju przy ul. Kościelnej działa biuro wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego. Biuro powstało po to, aby służyć pomocą mieszkańcom powiatu biłgorajskiego. Wszyscy potrzebujący bezpłatnej pomocy prawnej mogą zgłaszać się ze swoimi problemami pod wskazany adres, kontaktując się wcześniej telefonicznie.

Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej. Bardzo się cieszę, że jako pełnomocnik Solidarnej Polski będę mógł wspierać mieszkańców powiatu biłgorajskiego. Można się zgłaszać i przychodzić z różnymi sprawami o charakterze prawnym i obywatelskim. Będziemy starali się te sprawy pomagać przekazywać dalej czy to do Ministerstwa Sprawiedliwości, czy do instytucji lokalnych, czy też do regionalnych – mówi Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości. 

Zapraszamy również wszystkie osoby z terenu powiatu biłgorajskiego, które chcą aktywnie działać na rzecz dobra wspólnego. Zapraszam do współpracy osoby o poglądach solidarnościowych. Zapraszam do współpracy osoby, którym program Solidarnej Polski jest bliski, w szczególności rolników i mieszkańców wsi – dodał w rozmowie z NOWą Gazetą Biłgorajską wiceminister Romanowski.

- Reklama -

Biuro czynne jest raz w miesiącu (szczegóły po ustaleniu telefonicznym). Kontakt telefoniczny dla zainteresowanych: 539 145 679.
2 Komentarze
  1. Kuba mówi

    Brawo, brawo, brawo.
    Odpowiednia osoba, w odpowiednim miejscu.

  2. Biłgoraj mówi

    Brawo , to jest nasz przyszły Poseł i szef prawicy w regionie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.