- Reklama -

„W deszczu tańcz”

Agnieszka Korzeniewska jest autorką książek „Zabiorę Cię jesienią do Brukseli” i „W deszczu tańcz!”. Pochodzi z Podlasia, a od 11 lat mieszka w Brukseli.

- Reklama -

Książka „W deszczu tańcz” to zbiór bardzo pozytywnych myśli, pogodnych, często lirycznych opowieści sławiących urodę życia. To ogromna dawka pozytywnej energii inspirująca czytelnika do zmian. Udowadnia w niej, że niezależnie od tego, gdzie się człowiek urodził i bez względu na to ile ma lat, nigdy nie jest za późno na podążanie za swoimi marzeniami, czego autorka, spełniona kobieta „po czterdziestce” jest żywym przykładem. Książka nakazuje powstawanie z klęczek, mimo przeciwności życia i „tańczenie w deszczu”. Jest to absolutnie pozycja dla każdego, mówiąca o tym, że „człowiek może być w życiu tym, kim wybiera być, a nie tym – kim się urodził”.

Z kolei książka „Zabiorę Cię jesienią do Brukseli” jest nietypowym przewodnikiem o Brukseli. Pokazuje Brukselę inną od tej, którą znamy z telewizji czy klasycznych przewodników. Jest to podróż nie tylko po miejscach, ale ludzkich losach. Jest to inspirująca opowieść o wartościach ogólnoludzkich takich jak: potrzeba akceptacji, przynależności, miłości, rozwoju, przyjaźni. Znana dziennikarka TVN Anna Maruszeczko o tej książce napisała:”Zmysłowa książka o Brukseli i losach emigrantów. Przegląda się w niej cała „polska ściana wschodnia”. Bo o ich poszukiwaniach lepszego życia za granicą nikt tak jeszcze nie napisał.”

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.