- Reklama -

W cieniu muzyki

W piątkowy wieczór na placu przed Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się pierwszy z cyklu koncertów pod nazwą "W cieniu muzyki".

Na kameralny koncert zaprosiło Biłgorajskie Centrum Kultury. Na scenie usytuowanej w cieniu drzew wystąpiła Michalina Lipińska oraz Paweł Skiba. – Będzie to wspaniały koncert akustyczny, który z pewnością zostawi niezatarte wrażenia. Mam nadzieje, że będzie to początek nowego cyklu koncertów, które będziemy w Biłgoraju realizować – stwierdził na wstępie koncertu Stanisław Kowalczyk, dyrektor Biłgorajskiego Centrum Kultury

Ten koncert jest inny niż wszystkie. Uciekamy od dużej sceny, od odległości z artystą, na trawę w cień drzew. Chcemy skróci dystans między widownią a artystami – dodaje Andrzej Klucha.

- Reklama -

Jako pierwsza wystąpiła Michalina Lipińska, która zaprezentowała hity lat 80. i 90. w akustycznym wydaniu. Następnie na scenie pojawił się Paweł Skiba, który obecnie jest jednym z wokalistów Studia Accantus. Jego najnowszy singiel „Miłość” ujrzał światło dzienne w styczniu 2020 roku. Utwór wyznacza nowy kierunek w solowej karierze i zapowiada debiutancką EPkę, której premiera planowana jest na początek 2021 roku. Pawłowi akompaniował na gitarze Jakub Laszuk.

Wydarzenie zapoczątkowało cykl koncertów pod nazwą „W cieniu muzyki”. – Projekt ten będzie się charakteryzował klimatycznymi i akustycznymi koncertami plenerowymi, odbywającymi się poza dużą sceną, w cieniu otaczających drzew. Wyjątkowość tych koncertów to nie tylko ciekawi artyści, ale także przepiękna oprawa świetlna, wygodne leżaki oraz napoje i smakowite przekąski – te wszystkie elementy zapewnią kameralny i przyjemny klimat – informuje Agnieszka Tomaszewska z Biłgorajskiego Centrum Kultury.

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.