- Reklama -

- Reklama -

W Biszczy spotkanie w sprawie pracy

Ważna informacja dla mieszkańców Biszczy. Urząd Gminy zaprasza w najbliższą środę (29.03) na spotkanie w sprawie rynku pracy. Na specjalny dyżur do Biszczy, przyjadą doradcy Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju. Podpowiedzą choćby jak starać się o dodatkowe środki na kształcenie i jak otrzymać wsparcie z programów. To spotkanie dla mieszkańców, ale i pracodawców.

- Reklama -

-Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i pracodawców z terenu Gminy Biszcza na spotkanie Informacyjno-Promocyjne pn. „Urząd bliżej pracodawcy”. Spotkanie odbędzie się dnia 29.03.2023r. w Urzędzie Gminy Biszcza w godzinach od 9.00 do 11.00 – przekazuje Urząd Gminy Biszcza.

- Reklama -

Pośrednik pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju w ramach pełnionego dyżuru w godzinach od 9.00 do 11.00  będzie udzielać szczegółowych informacji na temat realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju usług i instrumentów rynku pracy oraz programów i projektów przewidzianych do realizacji w 2023r. Przedstawi również zasady ubiegania się o środki na kształcenie ustawiczne pracodawcy i pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w oparciu o priorytety jakie zostały ustalone przez MRiPS na rok bieżący.
Konsultacje telefoniczne pełnią:

Marzena Grabias 84 685 00 36 marzena.grabias@pupbilgoraj.pl
Teresa Oleszek 84 685 00 21 teresa.oleszek@pupbilgoraj.pl
Agata Obszyńska 84 685 00 20 agata.obszynska@pupbilgoraj.pl
Anna Trojanowska 84 685 00 33 anna.tojanowska@pupbilgoraj.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.