- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Biłgoraju rusza nowy punkt. W tych czasach, bardzo ważny

Od 2 listopada w Biłgoraju zaczyna działać nowy punkt zgłoszeniowo-koordynacyjny Centrum Zdrowia Psychicznego. To przy ul. Kościuszki 50 (budynek LUXMED). Ważna informacja, bo w tych czasach zaburzenia psychiczne dotykają coraz więcej osób. Mamy więcej informacji o nowym punkcie w Biłgoraju.

- Reklama -

Dokładnie 17 października br., podpisano umowę między lubelskim oddziałem NFZ i SPWSzP w Radecznicy ws. otwarcia Centrum Zdrowia Psychicznego (CZP), które ma zapewnić wszechstronną i bezpłatną opiekę pełnoletnim osobom znajdującym się w kryzysach psychicznych. Z pomocy CZP będą mogli korzystać cierpiący na zaburzenia psychiczne, a także członkowie ich rodzin, bliscy i znajomi pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. Działania Centrum skierowane są także do osób, które zostały wypisane ze szpitala i potrzebują wsparcia w dalszym dochodzeniu do zdrowia.

Podpisanie umowy szpitala z NFZ oraz otwarcie nowego punktu w Biłgoraju powinno podnieść jakość i szybkość dostępu pacjentów do porad specjalistów z zakresu psychologii i psychiatriitłumaczy Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

urząd MArszałkowski projekt

Z pomocy CZP będą mogli korzystać cierpiący na zaburzenia psychiczne, a także członkowie ich rodzin, bliscy i znajomi pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. Działania Centrum skierowane są także do osób, które zostały wypisane ze szpitala i potrzebują wsparcia w dalszym dochodzeniu do zdrowia.

Oferowany zakres działań Centrum skierowany jest szczególnie do mieszkańców takich gmin jak: Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Nielisz, Radecznica, Sułów, Zamość (gmina wiejska), Biłgoraj, Frampol, Goraj, Józefów, Tarnogród, Aleksandrów, Biszcza, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tereszpol, Turobin.

 

Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny w Biłgoraju

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

ul. Kościuszki 50 tel. 661 344 166.

- Reklama -

1 komentarz
  1. PACJENT mówi

    Byłem w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na oddziale Męskim pracowali Kobiety Panie Salowe które dopuszczają się do mycia czy wiązania czy też do sprawdzania pampersow chorych Psychicznie Mężczyzn i podczas wiązania ściągają majtki i zakładają pampersy Pacjentów Mężczyzn to jest wstydliwe i krepujace dla Mężczyzn chorych Psychicznie i też podczas mycia grupowego wydawały nam nagim bieliznę i ręczniki kąpielowe i majtki i piżamy a i Terapeutka na oddziale 3 też stała i pilnowała porządku podczas mycia. i też podczas sprawdzania pampersow chorych Psychicznie Mężczyzn tych niesamodzielnych zaprowadzaja do łazienki i rozbieraja do naga i leja woda ich nagich pod prysznicem. Kobiety Panie Salowe to zawody niemedyczne dopuszczają do tych wszystkich rzeczy za cichym przyzwoleniem Oddzialowych Pielęgniarek Kobiety Panie Salowe to takie sprzątaczki szpitalne a dopuszczają się czynności intymnych i higienicznych i pielęgnacyjnych i wiązania podczas którego ściągają majtki i zakładają pampersy Pacjentów Mężczyzn. To nie pomaga w zdrowieniu i to jest łamanie prawa do godności i intymności i praw Pacjenta i Człowieka i to jest krepujace i wstydliwe i bolesne przeżycie i to nie pomaga w zdrowieniu. Są też Panowie Salowi Mężczyźni ale są też Kobiety Panie Salowe na oddziałach Męskich i to jest takie leczenie. Ja byłem wiązany i wiem. Jak to jest. Lekarze Psychiatrzy i Psycholodzy w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy to bardzo fajni i przyjemni Ludzie Osoby i zawsze pomogą wyjść a choroby i ograniczenia intelektualnego, otepienia, przerażenia, strapienia, nieporadnosci, bezradności, pomylenia i leki pomagają i rozmowy z Lekarzami pomagają. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych, Pacjent.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.