- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Biłgoraju palił się dom

W piątkowe popołudnie 29 listopada w jednym z biłgorajskich domów jednorodzinnych wybuchł pożar. W akcji gaśniczej brały udział 4 jednostki straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia pracował również zespół ratowników medycznych.

- Reklama -

29 listopada o godzinie 11.08 straż pożarna otrzymała informację o pożarze domu. Palił się jednorodzinny budynek mieszkalny, znajdujący się przy ul. Tadeusza Kościuszki w Biłgoraju.

- Reklama -

– Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, w tym dwa pojazdy gaśnicze PSP w Biłgoraju wraz z jednym samochodem z podnośnikiem. W akcji brała również udział jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Soli  informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Staży Pożarnej w Biłgoraju, mł. bryg. Albert Kloc.

Jedna osoba została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala, jej życiu nic nie zagraża. Przyczyną wybuchu pożaru było rozszczelnienie przewodu kominowego. Spaleniu uległo dwoje drzwi, drobny sprzęt domowy oraz część szkieletu dachu. Straty zostały wycenione na 7000 zł.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.