- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Biłgoraju odwołano egzaminy na prawo jazdy

Zaplanowane na czwartek egzaminy na prawo jazdy w Biłgoraju, zostały odwołane. To efekt przyłączenia się egzaminatorów WORD Zamość do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. Egzaminów nie będzie dziś zarówno w WORD Zamość jak i w oddziale terenowym w Biłgoraju.

- Reklama -

-Uprzejmie informuję, że w związku z przyłączeniem się egzaminatorów WORD Zamość do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej, wszystkie egzaminy zaplanowane na dziś tj. 7 lipca br. (czwartek), zarówno w WORD Zamość jak i w oddziale terenowym w Biłgoraju, nie odbędą się. Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy. W przypadku ewentualnych pytań proszę się kontaktować z dyrekcją WORD Zamość – przekazał Urząd Marszałkowski w Lublinie, któremu podlegają ośrodki.

Dlaczego egzaminatorzy protestują?

– Nasze postulaty obejmują dwie grupy. Jedna dotyczy spraw finansowych, a druga systemowych zmian w organizacji i zasadach egzaminowania – mówi przedstawiciel środowiska zawodowego egzaminatorów Tomasz Dziuganowski. 

Argumentuje, że początkujący egzaminator zarabia ok. 3 tys. zł na rękę i przez trzy lata nie może liczyć na podwyżkę. – Trudno, by tak ciężką, odpowiedzialną i stresującą pracę wykonywać za tak małe pieniądze – zaznaczył.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.