- Reklama -

W biłgorajskim szpitalu zmarł pacjent zakażony koronawirusem

Dziś w szpitalu w Biłgoraju zmarł 60-letni mężczyzna zakażony koronawirusem. Poinformowało o tym po godzinie 20 Ministerstwo Zdrowia.

Jak ustaliliśmy, mężczyzna pochodził z powiatu zamojskiego.
Tydzień temu miał wykonywany test na koronawirusa, ponieważ miał kontakt z osobą zakażoną. Jego wynik jednak był negatywny. Przebywał w swoim domu. Wczoraj poczuł się źle twierdzi osoba znająca sytuację mężczyzny.
Dodaje, że wezwana karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala w Biłgoraju. Wykonano mu ponownie test na koronawirusa. Wynik był pozytywny. Mężczyzna zmarł dziś rano. Jego stan był ciężki.
Jak wynika z naszych informacji, bliska osoba z rodziny 60-latka również przebywa w biłgorajskim szpitalu i jest zakażona. Mężczyzna pochodził z Krasnobrodu (powiat zamojski). Pracował w szkole.

- Reklama -

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, zakażonych koronawirusem w całym kraju jest 2055 osób. Zmarło już 31 osób.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Karol mówi

    Dobrym lekarzem w Biłgoraju jest Cezary i nie dał rady uratować osoby z choroby Oj ten szpital to tragedia jedynie zrobić dom dla bezdomnych i jego gospodarz to by się nadal ten co pochodzi z Różańca lekarz dobry jest w gatce a fachowiec od 7 miu boleści nie zapomnę tego jak przyjmowal mnie na izbie przyjęć Biłgorajski szpital to zakała miasta chorzy idą się leczyć do innych szpitaly jak się tu dostaniesz to larwa ma cię na oku

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.