- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W BCK znów popłyną domowe melodie

 

 

Po niespełna dwóch latach fani Justyny, Staszka i Kuby, twórców hitowej „Grażki” znów mogą zacierać ręce, bowiem zespół „domowe melodie” ponownie wystąpi w Biłgorajskim Centrum Kultury. Na koncert zapraszamy 4 marca o godz. 20.00. Bilet 40 zł, rez. www.bck.lbl.pl

 

Piosenka zespołu pt. „Grażka” zadebiutowała na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, tydzień później plasując się na pierwszym miejscu. Koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka – w przeciągu ostatnich dwóch lat zespół zagrał ich ponad 150.

- Reklama -

W grudniu 2014 roku, po ponad półrocznej przerwie i ku zaskoczeniu wszystkich, zespół wydał swoją drugą, tym razem podwójną płytę, na której znajdują się 22 nowe piosenki.

Album „3”, podobnie jak debiutancka płyta, wygrywa głosami czytelników portalu Uwolnij Muzykę w plebiscycie na Najlepszą Polską Płytę 2014.

„Domowe” zapisały się również na kartach historii festiwalu Open`er, dając trzy lata z rzędu, zdaniem wielu, jedne z najlepszych koncertów każdej edycji. Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho” Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają, że pragną grać i śpiewać, co im na sercu leży…

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.