- Reklama -

- Reklama -

W BCK ruszają koncerty

Życie powoli wraca do normy, również Biłgorajskie Centrum Kultury w lipcowe weekendy organizuje wydarzenia koncertowe dla mieszkańców Biłgoraja. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Jacy artyści i zespoły wystąpią na scenie BCK? Odpowiedź znajdziemy poniżej.

– Po długiej przerwie serdecznie zapraszamy na wydarzenia do Biłgorajskiego Centrum Kultury. Lipiec w BCK upłynie pod znakiem muzyki, tańców i… jedzenia. Startujemy już 5 lipca. Imprezy odbędą się na placu BCK, wstęp wolny – zachęcają na koncerty pracownicy Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Tak jak w innych instytucjach i tutaj obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa związane z koronawirusem wprowadzone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, m.in. zachowanie 2-metrowej odległości od innych, w przypadku mniejszej odległości konieczne jest zasłanianie nosa i ust.

Już w najbliższą niedzielę 5 lipca odbędzie się koncert, w którym wystąpią Big Band, GTT „Miłośnicy tańca” oraz gościnnie zatańczą członkowie Zespołu Tańca Współczesnego „Ada” z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Początek koncertu o godz. 17. 

- Reklama -

Druga niedziela lipca (12.07) to spotkanie z muzyką podwórkową w wykonaniu Biłgorajskiej Kapeli Podwórkowej „Wygibusy”. Start o godz. 17.

W ostatni weekend miesiąca wszystkich fanów muzyki, ale także dobrego jedzenia zapraszamy na koncert Biłgorajskiej Orkiestry Dętej im. Czesława Nizio oraz Zlot Foodtrucków. Koncert odbędzie się w niedzielę 26 lipca  o godz. 17. Na Zlot Foodtracków zapraszamy w piątek o godz. 15, a w sobotę i niedzielę o godz. 12.  Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 21.

Red./BCK

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.