- Reklama -

- Reklama -

Victoria Łukowa ma koszulki dla swoich kibiców

To jednak rzadkość w powiecie biłgorajskim, bo niewiele naszych drużyn piłkarskich, produkuje koszulki klubowe, w których mogą chodzić kibice. Jednym z pionierów jest grająca w klasie okręgowej Victoria Łukowa: - Drodzy kibice i sympatycy Victorii Łukowa, ruszają zapisy na zakup koszulek meczowych - przekazuje klub. A koszulki to także ważne wsparcie dla klubu.

- Reklama -

Victoria Łukowa na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu, zajmuje w tabeli okręgówki czwarte miejsce. Powiedzmy, że koszulki, które dopiero teraz czekają na kibiców, będą jak znalazł już na nowy sezon. Barwy klubowe, ani herb Victorii przecież się nie zmienią?

Nabywając taką koszulkę wspieracie finansowo Naszą drużynę.  Każdy może sobie wybrać numer i dodać dowolny napis. Rozmiary męskie (S, M, L, XL, XXL, XXXL). Rozmiary dziecięce (116, 128, 140, 152, 164, 176). Cena 180 zł – informuje Victoria Łukowa.

urząd MArszałkowski projekt

Umówmy się, tanio może nie jest, ale taka koszulka to również symboliczna cegiełka i wsparcie kibiców dla klubu z Łukowej, który dzielnie radzi sobie na boiskach okręgówki. A do tego koszulki nie nabywa się przecież co miesiąc.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.