- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Uważajmy na dzikie zwierzęta na drodze

O tym, że dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, przekonał się 22-letni kierowca opla, który wczoraj wieczorem zderzył się z łosiem. Pomimo poważnych uszkodzeń samochodu mężczyzna nie doznał obrażeń. Łoś, niestety, nie przeżył spotkania z pojazdem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.30 na ul. Batorego w Biłgoraju. Jak ustalili policjanci, wprost pod koła opla, którym podróżował 22-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, wtargnął łoś. Na szczęście, pomimo poważnych uszkodzeń pojazdu mężczyzna nie doznał obrażeń. Łoś nie przeżył kolizji. Policjanci apelują o zachowanie czujności na drodze.

- Reklama -

Pamiętajmy: dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Wiele zwierząt w starciu z samochodami ginie na drogach, tak było tym razem. Zniszczeniom ulegają pojazdy, ranni zostają ludzie podróżujący samochodami. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze, zachowujmy czujność za kierownicą i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

młodszy aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.