- Reklama -

Kierowca trafił do szpitala

18 września ok. godz 8.00 na trasie wojewódzkiej 835 na odcinku drogi pomiędzy Księżpolem a Płusami doszło do zderzenia trzech aut osobowych. 60-latek trafił do szpitala.

 Poszkodowanym udzielona została pierwsza pomoc. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd (przez miejscowość Łukowa).– nasze informacje potwierdziła sierż. szt. Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Doszło do zderzenia trzech aut osobowych (citroen, opel i renault). 60-letni kierowca citroena został karetką przetransportowany do szpitala. Trasa nr  835 była do południa zablokowana, policjanci przekierowali ruch przez miejscowość Łukowa. Nadal wyjaśniane są okoliczności tego wypadku. Na miejscu pracowały służby: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania.
W wyniku zdarzenia 60 letni kierowca citroena, mieszkaniec Biłgoraja został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi. 48 letni kierowca opla, mieszkaniec gminy Cieszanów i kierowca osobowego renault z Warszawy nie odnieśli obrażeń. Droga przez kilka godzin była zablokowana, policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Nadal trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

- Reklama -

 

* Zdjęcia nadesłane przez Czytelnika NOWej Gazety Biłgorajskiej

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.