- Reklama -

Honda dachowała, kierowca tira poszukiwany

W środę 28 sierpnia po godz 8.00 na trasie Tarnogród – Sieniawa, za skrzyżowaniem do Woli Różanieckiej doszło do zdarzenia drogowego. Samochód dachował, dwie osoby trafiły do szpitala, a kierowca tira odjechał z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany.

Do zdarzenia doszło  podczas manewru wymijania na odcinku drogi pomiędzy Luchowem Górnym a Majdanem Sieniawskim (835). Uczestniczyły w nim trzy pojazdy, dwa osobowe oraz jeden ciężarowy. W wyniku zdarzenia drogowego doszło do dachowania samochodu osobowego marki Honda.

Jak wstępnie ustalili policjanci, w stronę Majdanu Sieniawskiego poruszały się trzy pojazdyi: daewoo tico, TIR oraz honda. – Kierowca samochodu osobowego daewoo tico, chcąc skręcić w prawo, zwolnił, a jadący za nim prawdopodobnie rozpędzony TIR rozpoczął jego wymijanie, nie upewniając się wcześniej, co do możliwości wykonania tego manewru. Kierujący TIR-em prawdopodobnie nie zauważył, że w tym momencie jest wyprzedzany przez hondę – informuje mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Hondą kierował 64-letni mieszkaniec gminy Tarnogród. – Aby uniknąć zderzenia zjechał do rowu, uderzył w przepust i dachował. W aucie podróżowała z nim 64 latka, również zamieszkująca w gminie Tarnogród. Obydwoje zostali przetransportowani do szpitala, nie odnieśli poważnych obrażeń – dodaje mł. asp. Klimek.

Kierowca  TIR-a odjechał z miejsca zdarzenia i obecnie jest poszukiwany przez policję w celu ustalenia wszystkich szczegółów tej kolizji drogowej.

*

- Reklama -

3 Komentarze
  1. kodex mówi

    wyprzedzanie lub omijanie (jeśli się nie poruszał)

  2. bsjaja mówi

    Niech wszyscy wyprzedzacze którym się wszędzie spieszy tak skończą 🙂 pewnie w zabudowanym w korczowie jechał ze 120 bo jemu się spieszy

  3. Emil mówi

    Jest tam bardzo nierówna i pełna kolein droga ktora stwarza bardzo duże zagrozenie w ruchu, cieżarowki maja kłopot aby sie wyminąc nie mowiac juz o wyprzedzaniu, bo tak strasznie rzuca, Chwila nieuwagi i wypadek gotowy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.