- Reklama -

Wymusiła pierwszeństwo

Dziś 29 października, po godz 8.00 w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic: 400-lecia oraz Piłsudskiego doszło do kolizji 3 aut osobowych. Kierująca samochodem marki audi trafiła do szpitala.

 

W zdarzeniu brało udział 3 auta osobowe: 2 z nich to audi oraz seat.

- Reklama -

 Przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 27.letnią mieszkankę Biłgoraja, kierującą samochodem osobowym marki Audi –  informuje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.  

Kobieta wymusiła pierwszeństwo 48-letniemu mężczyźnie, mieszkańcowi Gminy Biłgoraj, który również podróżował samochodem marki Audi. W skutek tego zderzenia poszkodowany został także 3 pojazd osobowy, nadjeżdżający do skrzyżowania Seat, którym kierował 49 latek z Biłgoraja. Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i karetka pogotowia. Kierująca audi została przetransportowana do szpitala, ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Za spowodowanie tej kolizji została ukarana mandatem.

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Adrian ten od Krowiarki mówi

  Nie widzę nie jadę nie zgaduje. Żenada.

 2. Ewelina mówi

  Ku…a jak zwykle musi ktoś zginąć,żeby ktoś zrobił z tym porządek…drugie takie miejsce na wyjeździe z Narutowicza do Poniatowskiego….z beznadziejnym lustrem, w którym nic nie widać….

 3. Robert mówi

  Nie jedna kolizja już tam była słaba widoczność przez to ogrodzenie szkoda samochodów dobrze że nikomu nic się nie stało głowa do góry

 4. Martyna mówi

  Powinni się wziąć za to skrzyzowanie juz dawno. Tam jest bardzo niebezpiecznie przez ten płot!

 5. beeeenc mówi

  STOP jak byk ! Skąd się biorą takie furmany ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.