- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wylądował w rowie

W poniedziałek, 26 sierpnia ok. godz. 15.00 na trasie wojewódzkiej nr 835 na wysokości Majdanu Gromadzkiego, doszło do kolizji drogowej w wyniku której bus transportowy znalazł się w rowie.

W kolizji uczestniczyło dwa pojazdy marki Renault, do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania. Obydwaj mężczyźni kierujący tymi pojazdami byli trzeźwi. 56- letni sprawca zdarzenia, został ukarany mandatem karnym. Drugim uczestnikiem tego zdarzenia drogowego był kierujacy 42 latek. Na miejscu pracowała policja i straż pożarna. Do zdarzenia została również wezwana karetka pogotowia. Były kilkugodzinne utrudnienia w ruchu drogowym, aczkolwiek trasa Biłgoraj -Lublin była przejezdna.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Lidka mówi

    Kiedy policja weźmie się za rowerzystów chodnikowych! Jeżdżą b. szybko, o nieszczęście nietrudno. Coraz więcej słyszy się o wypadkach śmiertelnych spowodowanych przez nich! Trochę ruchu na piechotę nie zaszkodzi, wiadomo że na rowerze mniejszy wysiłek, ale jak duży ruch pieszych a na dodatek jeszcze rowerzyści to jest horror!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.