- Reklama -

Wypadek w Tarnogrodzie

12 sierpnia przed godziną 13.00 w miejscowości Tarnogród doszło do wypadku samochodu osobowego. Kierująca pojazdem 32-latka została przetransportowana do szpitala.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, jadąca oplem 32-latka z gminy Biszcza nie dostosowała prędkości do warunków jazdy, w wyniku czego samochód wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewa i dachował. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad trzy i pół promila alkoholu w organizmie. Z miejsca zdarzenia 32-latka została zabrana karetką do szpitala. Podróżowała sama. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Kobieta odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

- Reklama -

Świadkowie zdarzenia poinformowali, że gdy podeszli do samochodu, kobieta nie oddychała. Będący w pobliżu mężczyzna udzielił pierwszej pomocy, rozpoczął resuscytację i kontynuował do momentu, aż kobieta odzyskała oddech. Z miejsca zdarzenia zabrała ją karetka pogotowia, na miejscu pracowała straż i policja.

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Jaa jaa mówi

  Jak mogła dmuchać w alkomat skoro była reanimowana?

 2. Smutny mówi

  Niestety badanie krwi potwierdza teorię redakcji 🙁

 3. Aasss mówi

  Macie jasnowidzow w redakcji? Wyników badań krwi nie ma.
  Oczernic człowieka łatwo.

  1. waldi mówi

   3,5 promila!

 4. Krystian mówi

  Pewnie dała w palnik na święcie miodu i piroga.

 5. Aasss mówi

  Ktoś tu jest jest jasnowidzem, że podaje nie potwierdzone badaniami krwi informacje?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.