- Reklama -

Uwaga! W okolicy grasuje niebezpieczny mężczyzna!

Obecnie biłgorajska policja w miejscowości Naklik (gm. Potok Górny) poszukuje mężczyzny, który awanturował się w domu, zaatakował policjantów i uciekł do lasu. Policja apeluje o zachowanie ostrożności ponieważ jest on uzbrojony.

Akcja rozpoczęła się dziś nad ranem, kiedy to rodzina wezwała policję do awanturującego się domownika. Policjanci, którzy przyjechali do domowej interwencji, próbowali obezwładnić mężczyznę, ale ten najpierw poszczuł ich owczarkiem niemieckim, a potem zaczął atakować siekierą i widłami. Uszkodził też radiowóz policyjny, wybił w nim szybę. Aby go obezwładnić policjanci użyli paralizatora i oddali strzały ostrzegawcze. Wtedy napastnik zbiegł do lasu, który znajduje się obok jego posesji. Od rana trwają poszukiwania mężczyzny. Policja ostrzega, by nie zbliżać się do niego, bo może być niebezpieczny. Mężczyzna ma problemy psychiczne, może posiadać przy sobie siekierę. 

Na stronie lubelskiej policji widnieje komunikat: 

Policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania za 42-letnim mężczyzną, który nad ranem podczas interwencji zaatakował widłami policjantów wezwanych na interwencję domową. Policjanci odparli atak, używając środków przymusu. 42-latek poszczuł ich psem i zbiegł do pobliskiego lasu. Ma przy sobie siekierę oraz widły. Był leczony psychiatrycznie i może być niebezpieczny. Osoby, które napotkają poszukiwanego 42-latka, proszone są o niezbliżanie się do niego i niezwłoczne informowanie służb pod numerem alarmowym 112
   Dzisiaj około godziny 5.00 rano policjanci zostali skierowani na interwencję domową w gminie Potok Górny, podczas której 42-letni mężczyzna miał grozić najbliższym siekierą. Po przybyciu na miejsce zaatakował on interweniujących policjantów, uszkodził radiowóz i poszczuł ich psem. Po użyciu przez policjantów środków przymusu bezpośredniego mężczyzna zbiegł do lasu w okolicach miejscowości Naklik. Pobiegł za nim jego pies.

 

- Reklama -

         Apelujemy do wszystkich osób, w przypadku napotkania mężczyzny, któremu towarzyszy agresywny pies rasy wilczur, nie zbliżamy się! Natychmiast należy poinformować służby pod numerem alarmowym 112. Mężczyzna może być niebezpieczny i posiada przy sobie niebezpieczne, ostre przedmioty. Rysopis: wzrost około 180 cm, waga około 100 kg, krępy, włosy krótkie siwiejące, twarz owalna, uszy przylegające. Ubiór: granatowa koszulka, spodnie typu jeans. Mężczyzna może mieć obrażenia lewej nogi.

* Zdjęcie poglądowe

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Patrys mówi

  Chciałem zaalarmowac wszyskich i ostrzec. Aktualnie po Biłgoraju grasuja nieznani i zapewne i niechetnie widziani mozliwe ze z powaznymi zamiarami mezczyzni. Przyjezdzaja w kilku lub kilkunastu udaja sie do parków i robia jakies wiece agitacje głosno jest i gwarno. Nikt nie wie o co im tak naprawde chodzi. Takze jak mozecie omijajcie to gniazdo wezy i zmij w Biłgoraju z daleka zeby i was nie wciagło.

 2. MarioS mówi

  Podobno ktoś go widział wczoraj w Wólce Łamanej jak szedł w stronę Brzyska Wola ale czy można wierzyć w takie informacje z 5-tej ręki- nie wiem.

 3. takijeden121 mówi

  Ten chłopak został kiedyś bardzo mocno pobity na zabawie i od tamtej pory się leczył. W ostatnim czasie przestał brać leki i to się stało…

  1. Lipinianka mówi

   Kurde mieszkam w okolicy i za nic na świecie nie mogę sobie go skojarzyć. Boję się wyjść z domu bo wiem że tacy ludzie mają w głowie inny świat niż my. Niech policja nie tylko na Nakilku go szuka Potok Lipiny wszystko jest blisko.

 4. Piotrekk mówi

  Ale w Biłgoraju niemamy tablic z niemiec

 5. Jurij mówi

  Facet miał owczarka niemieckiego to wezwali niemieckie radiowozy do interwencji 😚

 6. Xxx mówi

  Jakiś dziwny mężczyzna był niedawno w Tarnogrodzie na cpn. Posiadał owczarka niemieckiego na smyczy i miał plecak podróżny. Wyglądał trochę podejrzanie. 😅

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.