- Reklama -

- Reklama -

Uwaga, utrudnienia w Biłgoraju

Przygotujcie się dziś na utrudnienia drogowe w Biłgoraju: - Informujemy, że w niedzielę, (1 października) jest organizowany doroczny Bieg Uliczny „10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej”, w związku z czym wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym na trasie biegu - przekazują organizatorzy. Już od godziny 11:00 na stadionie OSiR rozpocznie się biegowe i drogowe zamieszanie. Oto gdzie kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

- Reklama -

Start do biegu, w najbliższą niedzielę o godzinie 12:30 (na bieżni lekkoatletycznej stadionu  OSiR w Biłgoraju,  META – przy Remizie OSP w Nadrzeczu. Na mecie pierwsi zawodnicy spodziewani są ok. godz. 13:00, a zakończenie biegu – godz. 13:45.

Przebieg 10-kilometrowej trasy:

– miasto Biłgoraj: stadion OSiR – ulice: Targowa – Stadionowa – Lubelska – Bagienna – Obwodnica Północna (ścieżka pieszo-rowerowa) – Moniuszki – Romanowskiego – zalew Bojary – Radzięcka – Moniuszki,

– następnie miejscowości:

Gromada – Majdan Gromadzki – Nadrzecze.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Od godziny 11:00 na stadionie OSiR odbywać się będą biegi dla dzieci i młodzieży.

-Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach ulic objętych biegiem -ograniczanie prędkości jazdy oraz bezwzględne stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby porządkowe zabezpieczające trasę – przekazują organizatorzy.

 

foto: zdjęcie ilustracyjne (KMP Łomża)

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.