- Reklama -

- Reklama -

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia

Spore utrudnienia szykują się w czwartek (1 września) we Frampolu. W związku z organizacją przez Kancelarię Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej obchodów upamiętniających wybuch II Wojny Światowej, kilka ulic zostanie zamkniętych, na innych obowiązują ograniczenia. Oto szczegóły.

- Reklama -

w związku z organizacją przez Kancelarię Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej obchodów upamiętniających wybuch II Wojny Światowej, które odbędą się 1 września 2022 roku we Frampolu (powiat biłgorajski), a w których wezmą udział: Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, Wiceprezes RM
i Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin
, posłowie i senatorowie oraz władze Województwa Lubelskiego, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie informuje:

w dniu 1 września 2022 roku od godziny 15.30 do około godziny 20.00, zamknięta będzie całkowicie dla ruchu droga wojewódzka Nr 835 w miejscowości Frampol, od skrzyżowania, typu rondo, z drogą krajową Nr 74 Zosin – Janów Lubelski,

od godzin wieczornych dnia 31 sierpnia 2022 roku w centrum Frampola będzie obowiązywał bezwzględny zakaz parkowania, dotyczy on ulic: Szkolna, 3-go Maja, Rynek, Nowa, Radzięcka, odcinek ulicy Janowskiej od u. Stolarskiej do DW Nr 835, odcinek ulicy Stolarskiej od ul. Szkolnej do ul. Nowej, odcinek ulicy Zamojskiej od ul. Radzięckiej do DW Nr 835.

 

Kierowcy, którzy będą podróżować z Lublina do Biłgoraja i DK Nr 77, na skrzyżowaniu typu rondo, zostaną skierowani przez funkcjonariuszy Policji na DK Nr 74, następnie na ulicę Zamojską, Targową i Przemysłową, którą dojadą do DW Nr 835.

- Reklama -

Od Biłgoraja ruch odbywać się będzie ulicą Przemysłową, Orzechową, Zamojską, DK Nr 74 do skrzyżowania typu rondo z DW Nr 835.

 

Od godziny 15.30 w dniu 1 września, ruchem kierować będą funkcjonariusze Polskiej Policji oraz Żandarmerii Wojskowej. Zwracamy się z prośbą o bezwzględne dostosowanie się do wydawanych przez nich poleceń.

 

Rozpoczęcie uroczystości we Frampolu – godzina 18.00

 

info: ZDW w Lublinie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.