Moto Tech

- Reklama -

Utonięcie nad zalewem w Biszczy

Wczoraj około godziny 18-tej dyżurny KPP Biłgoraj otrzymał informację o tym, że nad zalewem Biszcza-Żary dwóch młodych mężczyzn wskoczyło do wody i nie wypłynęło na powierzchnię. Do późnych godzin nocnych trwała akcja poszukiwawcza. Przed północą odnaleziono ciała 22 i 25 latka.

Wczoraj około godziny 18-tej dyżurny KPP Biłgoraj otrzymał informację o tym, że nad zalewem Biszcza-Żary dwóch młodych mężczyzn wskoczyło do wody i nie wypłynęło na powierzchnię.

- Reklama -

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młodzi mężczyźni, mieszkańcy gm. Aleksandrów odpoczywali ze znajomymi nad zalewem. Wspólnie z koleżankami wypłynęli rowerkiem wodnym na zbiornik. Kiedy znajdowali się na terenie tzw. łowiska jeden z nich postanowił wskoczyć do wody. W pewnym momencie zaczął wzywać pomocy wówczas drugi ruszył mu z pomocą. Po chwili obaj zniknęli pod wodą i nie wypłynęli. Wezwane na pomoc służby ratownicze do późnych godzin nocnych prowadziły poszukiwania w wyniku, których odnalezione zostały ciała 22 i 25 latka. Ich rodzina otrzymała pomoc psychologa w KPP Biłgoraj. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia.

KWP LUBLIN

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.